Twoją wizytę sponsoruje Niezależny Konsultant.
ładuję...
Konsultant Produktu
JUŻ NIEBAWEM
Skanowanie Na Spotkaniach!
Zdobądź informacje!
Introducing the Revolutionary
Developed by scientific technicians and validated by over 100 studies, the TruAge Scanner delivers an accurate reading of your body’s AGE levels in about 20 seconds.
DLACZEGO?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Co Twój Biologiczny Wiek może Ci powiedzieć.
JAK?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Poznaj swój Biologiczny Wiek, dzięki sprawdzonemu Skanerowi AGE.
KIEDY?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pobierz
 
DLACZEGO?
Co Twój Wiek Biologiczny może Ci powiedzieć:
Ilość AGE zwiększa się wraz z wiekiem, udowodniono też wpływ na nasze życie. Wraz z wiekiem związki te tworzą się w coraz większym stopniu w naszym organizmie. Niezdrowy styl życia, czynniki, takie jak nieodpowiednia dieta oraz brak ruchu, mogą również prowadzić do zwiększenia akumulacji AGE. Dlatego uważamy, że należy poznać swój Biologiczny Wiek. Świadomość tego wyniku podpowie Ci jaki jest Twój poziom AGE i jaki jest jego stosunek do innych osób w Twoim wieku. Wierzymy, że jest to ekscytujący sposób, aby dowiedzieć się jaki jest nasz Biologiczny Wiek, co może przyczynić się do lepszego, zdrowszego stylu życia, który obejmuje zdrową żywność i regularne ćwiczenia. Starzenie się dotyczy każdego z nas, ale przyspieszone starzenie związane z wysoką akumulacją AGE nie musi. Więc zacznij już dziś. Poznaj swój Biologiczny Wiek i rozpocznij działania przeciwko AGE.
 
JAK?
Poznaj swój Biologiczny Wiek dzięki sprawdzonemu Skanerowi TrūAge.
Skaner TrūAge to opatentowane urządzenie opracowane w celu określenia ilości AGE w skórze. Skuteczność skanera TrūAge została potwierdzona w wielu badaniach z osobami zdrowymi. Badani najpierw poznali swój poziom AGE poprzez próbkę tkanki, a następnie zostali poddani sknowaniu skóry TrūAge. Wyniki wskazywały, że skaner TrūAge mierzy poziom AGE tak precyzyjnie jak próbkę tkanki. Te zatwierdzone wyniki zostały opublikowane w wielu czasopismach. Skaner TrūAge jest szybki, ramię jest skanowane bezboleśnie a odczyt pojawia się w przeciągu kilku minut.
Skaner TrūAGE jest szybki, bezboleśnie skanuje ramię, zapewniając dokładny odczyt w przeciągu około 20 sekund.
 
KIEDY?
Zeskanuj skórę z TrūAge !
Dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić Wam dostęp do pomiarów AGE na całym świecie. TruAge Tour już wkrótce - zaglądaj na tę stronę, by być na bieżąco!